אודות קהילת לימודים באנגליה וארה"ב

יואב גרוס ודנה פלדמן למדו בשנים 2016-2017 באוניברסיטת אוקספורד שבאנגליה. באותה העת לא היה קיים מידע נגיש על תהליך הקבלה ועל איך לשפר את הסיכויים להתקבל ללימודים וגם לקבל מלגות. בדרך לא דרך ועם עזרה של אנשים טובים באמצע הדרך הם התקבלו ללימודים. עם סיום הלימודים הם הרגישו שהם רוצים לתרום מהידע שלהם ושל בוגרים אחרים והקימו קבוצת פייסבוק שעזרה עד היום לאלפי א.נשים לנסות ולהתקבל ללימודים באנגליה. בספטמבר 2023 הקבוצה התרחבה כדי להכיל גם מידע ועזרה לרוצים ורוצות להתקבל ללימודים בארה"ב. במסגרת הקהילה הוקמה קרן מלגות בשם The Israel Leadership Foundation ויואב הוא יושב ראש הקרן האחראי על תהליך בחירת המלגאים בהתנדבות.

קצת על מקימי הקהילה

יואב גרוס למד תואר ראשון באוניברסיטת בן גוריון בגיאולוגיה ולימודי סביבה. בהמשך למד תואר שני מדעי, MSc, בEnvironmental Change and Management והיה מלגאי של The Frost Scholarship (ראו סרטון למטה. המלגה כבר לא קיימת לצערנו) וגם של מלגת The Rivka Carmi Scholarship. במהלך הלימודים הקים את חברת EcoSync המפתחת מוצר להפיכת בניינים קיימים לחכמים ויעילים אנרגטיים ב30-60%. בשנים האחרונות יואב עסק בפיתוח עסקי-טכני בחברת מובילאיי במקביל לעיסוקו בהשקעות נדל"ן באנגליה במסגרת פרטית והקים קהילת פייסבוק בשם עושים נדל"ן - אנגליה על הנושא. בנוסף, הוא משקיע ויועץ של סטרטאפים.

דיינה פלדמן למדה לתואר ראשון באוניברסיטה העברית בירושלים בתקשורת ויחסים בינלאומיים. בהמשך, עשתה את התואר השני שלה במנהל עסקים, MBA באוניברסיטת אוקספורד. במהלך תקופת הלימודים באוקספורד השתתפה בפרוייקט מנהיגות של Stand With US ולקחה חלק בתכניות יזמות של Said Business School. לדיינה נסיון עשיר אחרי שנים של עשייה בעולמות השיווק והתוכן, עם התמחות בעבודה עם קהלים בינלאומיים. מאז סיום לימודיה היא המשיכה להתפתח בתחומים אלו וכיום היא מנהלת שיווק ותוכן בחברת מדיה חברתית בשם G-Med.